Keith Keskküla

Videographer
Tere!
Minu nimi on Keith. Olen 27a. Olen videograaf!
Tegelen asukoha-, tutvustus-, ettevõtte promo-, reklaam-, üritus-, spordi-, tantsu-, kunsti-jne. videote valmistamisega. Filmimisega tegelen 4a., kuid alustasin hobi korras juba 16.aastaselt. Videokunsti õppisin ja arendasin iseseisvalt. Tänaseks olen juba teinud üle 150 video ja parimad neist leiab portfoliost. Hetkel õppin juurde fotograafiat , turundust, müüki, kodulehtede loomist. Valisin endale sellise töö sellepärast, et nii on võimalik teha koostööd absoluudselt  iga inimesega, see laiendab silmapiiri ja annab võimaluse õppida erinevate ettevõtete töö protsesse, mis omakorda harib mind nägema erinevate ettevõtluste tugevaid ja nõrgemaid külgi.

Video on parim lahendus selleks, et tutvustada enda äri, asukohta või töökohta, näiteks suulisel tutvustamisel võime me asjadest valesti arusaada või teistmoodi ettekujutada, isegi foto-pilt ei saa edastada nii palju infot kui video.Video on nagu meie silmad, mis ei valeta kunagi ja näitavad asju nii nagu nad on. Minu idee on edastada emotsioon, luua ettevõtte ja kliendi vahel lihtsad ning usaldusväärsed suhted.

Tegutsen Tallinnas, tutvun iga päev aina rohkem uute inimestega, kes annavad väga palju positiivset energiat ja motivatsiooni, et otsustasin kõik need toredad karakterid kellega on/oli au koostööd teha, lisada siia kodulehele. Loodan, et ka uute koostööpartneritega loome midagi tõesti ägedat.
Kirjuta mulle facebooki kui leiad, et saaksime koostööd teha.
otselink: https://www.facebook.com/keith.keskkula?ref=bookmarks
Clients


WhatsApp chat